Prancūzijos įkvėpta elegancija

Namų interjeras
Dažnai stiliaus toną padiktuoja būsto savininkai. Jų grožio ir pasaulio suvokimą norisi perkelti į erdvę, kurioje jie praleis didelę laiko dalį.

Apartamentų interjeras kurtas didelei šeimai. Dažnai stiliaus toną padiktuoja būsto savininkai. Jų grožio ir pasaulio suvokimą norisi perkelti į erdvę, kurioje jie praleis didelę laiko dalį. Visada kurdamas interjerus tikiesi, kad interjeras įkvėps jame gyvenančius žmones kurti gyvenimą pagal savo poreikius.

Būsto interjero stilius – moderni klasika įkvėpta Prancūzijos ir stiliaus ikonos Coco Chanel. Prabangus interjeras pinasi su lengva elegancija. Lenktos linijos ir aiškios griežtos formos kuria harmoniją. Erdvėse vyrauja šviesios spalvos ir gintaro spalvos grindys.

Pirmo aukšto patalpos skirtos aktyviam laikui su šeima, antro aukšto patalpos – poilsiui ir ramybei. Aukštus jungia lengvi sukti laiptai.

Antro aukšto grindys klotos kilimine danga, kuri suteikia minkštumo pojūtį, pasižymi akustinėmis savybėmis, taip stiprinama erdvių poilsio atmosfera.

Didelės šeimos butas talpina savyje visas reikalingas erdves, kuria namus į kuriuos norisi sugrįžti, būti ir kurti savo svajonių gyvenimą.

 

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×