partneris, kuris visada Jūsų pusėje

 

Archihauzas, įmonė, kurianti interjero dizaino ir architektūros projektus. Mes suteikiame plataus spektro paslaugas, nuo konsultavimo iki projekto išpildymo ir jo priežiūros.

Mūsų užsakovai mus vertina už sprendinių detalumą, išpildymą ir idėjos konceptualumą. Visada mąstome strategiškai ir stengėmės būti žingsniu priekyje.

Mūsų darbas prasideda nuo klientų poreikių išsiaiškinimo ir supratimo, o baigiasi tada kai būna sudėti visi taškai ant i. Stengiantis, kad uogos neišbyrėtų procese, mes suteikiame projekto priežiūrą. Tik esant projekto priežiūrai galima pasiekti maksimalų idėjos išpildymą.

 

Architektūra

Architektūra – tai ne tik sienos, stogas, langai ir durys. Tai ir Užsakovo poreikių išsiaiškinimas, bei supratimas.  Perleisdami šias mintis per save pateikiame geriausią sprendimą.

Interjeras

Mus supančios erdvės įtakoja mūsų gyvenimo kokybę, vidinę būseną. Kokybiškas interjeras paverčia erdves Jūsų komforto zona.

Autorinė priežiūra

Siekiant gero rezultato ne visada užtenka gero projekto. Autorinė priežiūra gina užsakovo poreikius, projekto idėją ir darbų kokybę.

Kodėl mes?

Kūrybiškumas
Kūrybiškumas
Kiekviename objekte ieškome savo stilistikos ir idėjos.
Vizualizavimas
Vizualizavimas
Idėjos pateikiamos per vizualizacijas - eskizus.
Inovatyvumas
Inovatyvumas
Projektuose naudojamos šiuolaikiškos medžiagos ir sprendiniai.
Kokybė
Kokybė
Užtikriname sprendinių kokybę bendradarbiaujant su projekto įgyvendinimo dalyviais.
Idėjų realizavimas
Idėjų realizavimas
Siūlome patikimus partnerius. Atliekame projekto priežiūrą.
Projekto valdymas
Projekto valdymas
Siekiame užtikrinti projekto įgyvendinimo sklandumą.
×