„Bote bote“ GROŽIO PREKIŲ PARDUOTUVĖS INTERJERAS

Savanorių pr. 207, Kaunas

Šiame projekte naudotų neįprastų medžiagų derinio efektas mus kaip kūrėjus įkvėpia ir džiugina.

Pagrindinė “bote bote“ grožio prekių parduotuvės, atsidariusios 2013 metų pabaigoje, idėja – sukurti erdvę, kurioje subtiliai atsiskleistų prekės. Interjero erdvė suvienija smulkias detales į visumą. Tam buvo pasitelktas tamsaus audinio fonas. Šis audinys buvo naudojamas sienų plokštumoms dengti, taip sukuriant gylumo ir prabangos jausmą. Prie audinio derinamos kitos interjero medžiagos – balta, juoda ir natūralios spalvos ąžuolo tekstūra.

Specialiai parduotuvės interjerui buvo sukurti dekoratyviniai šviestuvai, kurie savo forma įkūnijo deimantus.

Grožio prekių parduotuvėje vyrauja griežta dinamika ir ritmika. Geresniam prekių eksponavimui buvo sukurti pjedestalui prilygstamos stumdomos komodos, kurios leidžia pagrindinę parduotuvės salę pritaikyti įvairiems scenarijams.

Norint sukurti individualų interjerą mūsų komanda orientavosi į parduotuvės klientus, įmonės viziją, strategiją. Išnagrinėjus įvairius aspektus interjero idėja tampa pagrįsta ir suprantama.

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×