Apartamentai Ąžuolyne

Namų interjeras

interjero detales

Interjeras – tai asmenybės dalis ir projektuodami namus ieškojome rakto į klientų poreikius ir širdis. Pradžioje visas žvilgsnis krypta į asmenybes, kurios įsikurs erdvėse. Dėliojant poreikius privalai atrasti erdves pomėgiams, laisvalaikiui ir poilsiui. Namai turi tapti patogia slėptuve, kai grįžti pavargęs nuo darbų, bet kitą vakarą – tai erdvė kurioje susirinks draugų būrys. Tai gi, tuose dešimtyse ar šimtuose kvadratų turi sutilpti visas gyvenimas.

Vienas iš projektavimo procesų yra nustatyti namų, jau kaip pastato ir erdvės, stipriąsias ir silpnąsias savybes. Šio buto privalumas – didelės vitrinos ir ąžuolai po langais. Silpnybė – žemos lubos. Tai didelis iššūkis šiuolaikiniam būstui, nes lubos naudojamos rekuperacinės sistemos vamzdžiams išvedžioti ir patalpų vėsinimui. Čia gaudome ne centimetrus, bet milimetrus. Labai dažnai pirkdami butus klientai neįvertina, kad lubos gali nusileisti apie 15 centimetrų ir tokie erdvės pokyčiai tikrai jaučiasi.

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×