Kultūros paveldo vertybės ir interjeras – suderinama!

2020 Sau 22 | Autorius: Lina Balbatunova |

Kultūros paveldo vertybės ir interjeras – suderinama!

Interjero stilius, kuris pabrėžia kultūros paveldo vertybes – misija  įmanoma. Šiandieninis modernus gyvenimo būdas ir praeities palikimo sintezė kuria kvapą gniaužiantį vaizdą. Minimalistinis interjeras, neperkrautas detalėmis išryškina erdvės unikalumą. Vienas iš modernaus interjero pavyzdžių – apartamentai Melburne. Dizainerė Sarah Wolfendale grįžusi į Australiją po septynių metų gyvenimo Londone, atsinešė meilę prancūzų ir skandinavų dizainui, taip pat pakitusį suvokimą apie erdvę reikalingą šeimai. Kompaktiškas butas, miesto centre su keturių metrų aukščio lubomis ir arkiniais langais žadėjo didelį potencialą, nors jame trūko vietos.

 

„Kiekvienas dizaino elementas prasidėjo nuo kultūros paveldo vertybių saugojimo“, – prisimena Sarah. „Aš žinojau, kad turiu kiek įmanoma atverti erdvę, kad sudaryčiau didesnio buto iliuziją“.

 

 

 

 

 

 

Mažame bute turi apgalvoti kiekvieną centimetrą. Dizainerė Sarah, puikiai tai suprato. Buvo išmatuotas kiekvienas puodas, keptuvės, kad būtų suprojektuotas efektyvi daiktų saugojimo sistema. Viskas, įskaitant ir virtuvės prietaisus yra paslėpta amerikietiško ąžuolo faneros spintelėse, kurios pakeliamos nuo grindų ant juodo metalo kojelių, kad atskirtų svetainės ir virtuvės zonas.

 

Taupant erdvę spintoje prie virtuvės buvo numatyta skambimo mašina ir džiovyklė. Šalia paslėpta maža praustuvė rankomis plaunamiems daiktams ir stalčius nešvariems skalbiniams apačioje.

 

Įkvėpiantis interjero dizainas, pabrėžiantis paveldo bruožus ir meniškas erdvės suprojektavimas!

Šaltinis T.D.C.

Apie autorių: Lina Balbatunova

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×