Estetika paprastume

2020 Sau 16 | Autorius: Lina Balbatunova |

Estetika paprastume

Kartais atrodo, kad gyvenime reikia tiek nedaug. Saulės šilumos, gaivaus lietaus, artimųjų šypsenų ir ledų užlietų šokoladu. O namai, kad taptu jaukia užuovėja, reikia tik šilto pledo ant sofos, degančios žvakės ant staliuko ir puodelio arbatos kvepiančio gėlėmis. Kartais keliu pati sau klausimus, kada namų jaukumas tampa tiesiog baldų užstatymu, o kada erdvę užpildome savo asmenybe ir vidine harmonija?

 

Kurdami interjerą norime išlipti iš rėmų ir mąstymo standartų, įžvelgti asmenybes ir pajusti, kokio gyvenimo stiliaus siekia mūsų klientai. Vienas iš labai įkvėpiančių pavyzdžių yra PECLAT+CHOW architektų kurtas interjeras.

 

 

 

Minimalistinis interjeras žavi savo paprastumu ir balansu. Grubi dažytų plytų siena kontrastuoja su prabangaus marmuro stalviršiu, tamsiais virtuviniais fasadais, medžio apdaila koridoriaus zonoje. Labai netikėtas sprendimas  – metalinio tinklo lubos. Šių lubų tipas yra dažnai sutinkamas tiek biuro patalpų interjere, tiek parduotuvių, bet ne apartamentuose. Drąsus interjero sprendimas atvedė iki labai išskirtinio rezultato.

 

Negali nepastebėti, kad interjero kūrėjai skyrė daug dėmesio detalėms. Sienų ir grindų suvedimas be grindjuosčių, langų angokraščių uždengimas, išskirtinio dizaino durų rankenos ir jungtukai, charakteringi baldai. Ne pirmos jaunystės baldai interjerui suteikia jaukumo ir šiltumo. Daiktai pasakojantys savo istorijas užmena mįsles, kurias norime įminti, leidžia pajusti asmenybes gyvenančias šiose erdvėse ir prisiliesti prie savotiškos gyvenimo filosofijos.

 

Už atradimus dėkojam T.D.C.

 

Apie autorių: Lina Balbatunova

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×