Vienaaukštis gyvenamasis namas

Nevaržoma erdvė gyvenimui

Patalpų funkcijos atsispindi fasaduose. Nusisuka nuo praeivių ir atsisuka į sklypą.

Nuo gatvės asketiškai atrodantis namas atsiveria į sklypą. Pilnai atidaromos vitrinos ištrina ribą tarp patalpų ir sklypo. Pastate dominuojanti bendra virtuvės, svetainės ir valgomojo erdvė yra perregima ir nedaloma, tai suteikia galimybę šeimai aktyviai bendrauti tarpusavyje. Kambarių zona atskirta nuo kitų patalpų, tam, kad kiekvienas šeimos narys galėtų turėti privatumą.

Šis namas yra privati šeimos erdvė, kuri neapriboja gyventojų nuo ryšio su gamta.

Pastato funkcijos sugrupuotos ir išdėstytos pagal šeimos poreikius. Gyvenamieji kambariai atsukti į rytinę pusę, kad kylanti saulė nuteiktų visai likusiai dienai. Bendra erdvė orientuota į pietinę pusę. Tai suteikia galimybę bet kuriuos dienos metu mėgautis saule. Grįžtant iš dienos darbų į namą patenkama per vakarinę pusę, taip besibaigiančios dienos vaizdai nuteikia vakaro poilsiui. Pagalbinės patalpos suprojektuotos šiaurinėje pastato galyje, jos atskiria gyventojus nuo gatvės ir nuo kitų žvilgsnių.

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×