Studijos interjeras

Elegancija ir stilius

Mūsų architektų buvo pagrindinė užduotis – sukurti elegantišką ir stilingą ofiso aplinką, kurioje architektūra ir dizainas susijungia su funkcionalumu ir natūraliais elementais. Tai yra vieta, kurioje dizainas tampa gyvybingu, funkcionaliu ir įkvėpiančiu.

Pristatome mūsų komandos sukurtą interjero projektą – studiją Kaune. Mūsų tikslas buvo sukurti elegantišką ir stilingą aplinką, pritaikytą mažam biurui.

Dizaino pagrindas:

Medis ir betonas: Šio projekto pagrindinė mintis yra subalansuoti šaltą betono faktūrą su šilta medžio tekstūra. Tai suteikia patalpoms unikalų charakterį, kuris derinasi su moderniu, funkcionaliu, ir stilingu dizainu.

Akmens ir stiklas: Akmens paviršiai ir stiklo elementai prideda prabangos ir aukštos kokybės vizualinį efektą. Jie taip pat atveria erdvę ir leidžia natūraliai šviesai plisti per visą ofisą.

Spalvų paletė:

Neutralios spalvos: Mes naudojame žemiškas spalvas, tokias kaip ruda, juoda, balta ir šviesus medžio atspalvis, kurios padeda išlaikyti švarų ir minimalistinį dizainą bei sukuria raminantį atmosferos jausmą.

Funkcinis planas:

Darbo vieta: Studijoje išreikšta ir akcentuota darbo vieta.

Susitikimų patalpa: Sukurta susitikimų patalpa su stiklinėmis tumdomomis durimis, kurios leidžia šviesai plisti ir tuo pačiu suteikia privatumą.

Poilsio zona: Mes įtraukėme jaukią poilsio zoną su minkštomis sofomis, produktyvus darbas prasideda ir nuo gero poilsio.

 

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×