Parduotuvės ir desertinės interjeras

Mini kiss

Nepabijokite išsiskirti. Nestandartiniai sprendimai, ryškios spalvos, netradicinės medžiagos, patraukia klientų dėmesį ir labiau įstringa atmintyje. Tik visuma turi atspindėti Jūsų transliuojamą žinutę klientui.

Kodėl interjero dizainas toks svarbus kuriant ar vystant verslą ir jo įvaizdį? Pirmąjį įspūdį žmonės susidaro per 3-5 sekundes, sąmonėje jis įsitvirtina per 20-60 sekundžių. Todėl aplinka, kurioje dirbate ir verslas, kurį vystote, turi  atspindėti įmonės filosofiją ir vertybes. Siūlomos prekės ar paslaugos, kurios turi sąryšį su interjeru yra patrauklesnės ir kelia pasitikėjimą.

Išskirtines interjero idėjas kuriantys, projektuojantys ir įgyvendinantys MB „Archihauzas“ įkūrėjai architektas Pavel Balbatunov ir interjero dizainerė Lina Balbatunova pabrėžia, kad nereikėtų bijoti eksperimentuoti. Siekiantiems savo biurui, restoranui ar parduotuvei sukurti individualų, išskirtinį stilių, reikia atsiverti platesnėms idėjoms ir neapsiriboti standartiniais sprendimais. „Nepabijokite išsiskirti. Nestandartiniai sprendimai, ryškios spalvos, netradicinės medžiagos, patraukia klientų dėmesį ir labiau įstringa atmintyje. Tik visuma turi atspindėti Jūsų transliuojamą žinutę klientui. Vienas iš mūsų darbų, tai parduotuvė ir desertinė „Minikiss“. Džiaugiamės kūrę tokį išraiškingą ir charakteringą objektą, kuris perteikia savo žaismingą nuotaiką klientui ir praeiviui.“ – patirtimi dalinasi interjero dizainerė Lina.

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×