Namas Trakų rajone

vasaros namai

Naujas gyvenamojo namo projektas Trakų rajone, kuris yra sukurtas su meile gamtai ir  komfortui. Šis jaukus namas įsikūręs ant nuostabaus šlaito, atveriant kvapą gniaužiančius vaizdus į gamtos grožio perpildytą horizontą.

Sveiki atvykę į mūsų naujo gyvenamojo namo projektą Trakų rajone, kuris yra sukurtas su meile gamtai ir  komfortui. Šis jaukus namas įsikūręs ant nuostabaus šlaito, atveriant kvapą gniaužiančius vaizdus į gamtos grožio perpildytą horizontą.

Gyvenamasis namas pasižymi lakoniška architektūra, kurioje dominuoja tamsaus degintos medžio apdaila su vario apdailos elementais. Ši išskirtinė kombinacija sukuria jaukią ir tuo pačiu elegantišką atmosferą.

Namus supa nuostabios gamtos teritorijos, įskaitant miškų pakraščius ir ežerus. Tai puiki vieta visiems gamtos mylėtojams, kurie mėgsta laiką leisti lauke, vaikščioti arba medituoti šalia ramaus ežero. Namas projektuotas vienai šeimai poilsiui gamtoje.

Nuo gyvenamojo namo terasa atsiveriantis vaizdas suteikia galimybę mėgautis nuostabiu kraštovaizdžiu ir saulėlydžiu. Tai puiki vieta vakarienėms arba atsipalaidavimui.

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×