Namas Brazilijoje

Amžina vasara

Mūsų tikslas buvo sukurti vasaros namą, kuris ne tik pasižymėtų išskirtine dizaino estetika, bet ir užtikrintų komfortą bei funkcionalumą.

Šis projektas yra puikus pavyzdys harmoningos gamtos ir modernios architektūros susiliejimo. Mūsų tikslas buvo sukurti vasaros namą, kuris ne tik pasižymėtų išskirtine dizaino estetika, bet ir užtikrintų komfortą bei funkcionalumą.

Vasaros namas Brazilijoje išsiskiria savo šiuolaikiniu dizainu, kuris puikiai įsilieja į gamtos grožį. Vasariškos spalvos ir išskirtiniai medžiagų pasirinkimai buvo naudojami siekiant sukurpti šiltą ir jaukų interjerą.

Šis vasaros namas buvo suprojektuotas atsižvelgiant į patogumą ir komfortą. Jis turi erdvę terasą su pilnai atsiveriančia virtuvės zona, kur galima mėgautis laisvalaikiu su šeima ar draugais, šalia esantis baseinas tampa puikiu atvėsimo ir pramogų centru. Virtuvė ir valgomasis puikiai tinka maisto gaminimui ir vakarienėms lauke.

 

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×