Modulinis namas

Ateities namai

Gyvenamasis namas yra surenkamas iš standartizuotų blokų. Galimos įvairios plano konfigūracijos iš 6, 10, 14 ir t.t. dalių. Visi segmentai jungiasi į bendrą pastatą. Iš jų galima sudaryti uždarą išdėstymą arba išilginį –  neuždarą. Šiuo atveju, pasirinktas uždaro šešiakampio formos pastatas. Visos patalpos gali būti projektuojamos skirtingo išdėstymo,  pritaikant gyventojų poreikiams, atsižvelgiant į pasaulio šalis ir vietinį užstatymą. Pastato konstrukcijos pritaikytos įvairioms pasaulio vietoms su skirtingomis aplinkos sąlygomis. Pastatas statomas ant monolitinių kolonų. Įrengiant pamatus kolonoms mažiausiai suardomi esami žemės sluoksniai. Pakeltas nuo žemės pastatas, leidžia išnaudoti žemės plotą, kuris kitu atveju būtų užstatytas pastatu. Mažiau suardomas natūralus oro srautas ir gyvūnų judėjimo keliai.

Vidiniame namo kieme aplink laiptus įrengiamas sodas – daržas su laistymo sistema. Siekiant sumažinti CO2 pėdsaką, dalį augalinio maisto galima užauginti vidinio kiemo darže.

Santechnika. Vonios kambario santechnikai naudojama „Grohe“ produktai. Minimalistinės ir tuo pačiu charakteringos serijos Atrio vandens maišytuvai tampa akcentais vonios kambaryje. Dušo potinkinė sistema su Smart Control, Smart Aktive dušo galvutėmis, kurios leidžia mėgautis ne tik išskirtiniu dizainu, bet ir komfortu. Vonios kambaryje naudojamas WC rėmas Rapid SLX.  Virtuvėje naudojamas Atrio maišytuvas su patogumą užtikrinančiomis papildomomis funkcijomis RED (verdančiu vandeniu) ir Blue (filtruotam, gazuotam vandeniui).

Protingo namo sistema. Pastato apšvietimo, šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, saugos ir daugialypės terpės įranga yra sujungta į vieną KNX protingo namo sistemą su tikslu taupyti pastato energiją. Suderinus sistemos „scenarijus“ jie valdomi Jung jungiklių pagalba, kurie įrengti prie kiekvieno įėjimo į patalpą. Pasirinkti LS 990 Le Corbusier serijos jungikliai ir kištukiniai lizdai, spalva – 32140 More Naturelle 31.

Grindų danga. Pastato grindims parinkta patikima ir ilgaamžė grindų dangą – Amtico vinilinė danga. Siekiant sudaryti vientisumo pojūtį visuose patalpose dedama Amtico Spacia kolekcijos danga, primenanti betono tekstūrą.

Dekoras. Pabrėžti grindų ir sienų kontrastą naudojama „Classic Line Decor“  12 cm aukščio grindjuostės (SK4012). Virtuvės ir svetainės siena dekoruojama montuojant šalia vienas kito piliastrus (PRC 6028). Reljefiškos vertikalios linijos suteikiant sienai gylio ir išskirtinumo.

Terasa. Terasos grindims pasirinkta patvari danga iš „MILLBORD“ produkcijos. Išraiškinga paviršiaus tekstūra su nesikartojančiu raštu sukuria tikro medžio įspūdį. Pasirinkta šviesi grindų dangos spalva – Limed Oak MDE 176L.

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×