Modernus dviejų aukštų gyvenamasis namas

Drąseikiai

Šis namas žavi savo harmoningai subalansuota išorine apdaila ir funkcionalumu.

Pristatome mūsų projektą – modernų dviejų aukštų gyvenamąjį namą. Šis namas žavi savo harmoningai subalansuota išorine apdaila ir funkcionalumu.

Suprojektuotam namui parinktas išskirtinis fasadas, kuriame puikiai derinama Corten plieno apdaila su akmens tekstūra. Corten plieno apdaila suteikia namui modernią ir unikalų išvaizdą, tuo pačiu saugodama nuo oro sąlygų poveikio. Akmens tekstūra suteikia šilumos ir gamtos jausmą namui, padedant integruoti jį į natūralią aplinką.

Namo fasadai yra su dideliais langais, kurie užtikrina gausų natūralios šviesos srautą ir ryšį su namą supančia aplinka. Šio namo akcentas – svetainės erdvė per du aukštus. Aukštos lubos ir stiklinės sienos sukuria įspūdingą ir erdvų pojūtį. Tai yra ideali vieta šeimai susirinkti, praleisti laiką kartu ar priimti svečius.

Projektuojant šį namą buvo atsižvelgta į energijos efektyvumo principus, užtikrinant mažesnes energijos sąnaudas ir aplinkosaugą.

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×