Loftas Kaune

42 kvadratinių metrų loftas įsikūrė buvusiame pramoniniame pastate. Dabar šis pastatas prikeliamas iš užmaršties ir pritaikomas gyvenamajai funkcijai. Interjeras kurtas taip, kad atskleistų pramoninių patalpų charakterį – paliekamos atidengtos perdangos plokštės, dažytų plytų siena. Šios medžiagos priartina prie pastato istorijos. Kiekviena erdvė turi savo istoriją ir ji tampa unikalesnė ir lengviau skaitoma, tada, kai jos nemaskuojame, o pabrėžiame.

 

Kadangi butas nėra didelis, tai kiekvienas kvadratinis metras yra svarbus. Kuriant ergonomišką ir patogią erdvę gyvenimui, apmąstomos įvairios galimybės. Šiame lofte, virš virtuvės suprojektuota metalinių konstrukcijų antresolė sukuria miegojimo zoną, taip išplėsdama gyvenamąjį plotą.

Loftas įsikūręs viršutiniame pastoto aukšte, tad ne tik pro langus atsiveria nuostabus Kauno miesto vaizdas, bet ir iš svetainės galima patekti ant stogo suprojektuotą terasą.

Įdomios erdvės, įkvėpia įdomiam gyvenimui!

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×