HOP DOC bistro interjeras

Industrinio stiliaus interjeras Urmo bazėje

Restorano interjero projektas prasideda nuo meniu ir žinutės siunčiamos klientams.

Restoranui ar verslui plečiant savo tinklą, mes kaip architektai ir dizaineriai susiduriame su papildomais iššūkiais. Vienas iš pagrindinių atspirties taškų buvo apsisprendimas ar pasiliekama prie  esamo stiliaus ir interjero idėjos, ar imama šviežią koncepciją, kuri  pritaikoma pagal naują vietą, siūlomą meniu ir numatomą klientą. Kitoje aplinkoje atsidūrusiam „HOP DOC“ bistro, užsakovas apsisprendė nesilaikyti esamo „Gastro pub“ interjero krypties ir rinktis industrinį stilių. Pasirinkta interjero idėja stipriai kontrastuoja su „Urmo“ bazės aplinka.

„HOP DOC bistro“ interjeras labai panašus į jame teikiamą maistą – skanus, netikėtas, įsimintinas.

Industrinio interjero atmosferą perteikia panaudoti juodi metalo kontūrai, pramoninės betoninės grindys ir baltos plytų formato plytelės. Norint suteikti daugiau grubių detalių buvo panaudotas metalo tinklas. Jis atskiria lankytojų erdvę nuo gamybos zonos.  Stalviršiams naudojome natūralios spalvos šiltą medį, kuris kontrastuoja su industrinėmis medžiagomis.

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×