„Energy food“ kavinės interjeras

chill & work place

„Energy food“ kavinė lankytojams šneka apie sveiką maitinimą, net ir tada, kai neturi tam laiko. Čia nereikės laukti eilėse ar užsakymo visą amžinybę. Visada gali prigriebti iš šaldytuvo salotas ar kitą šviežią gardėsį ir toliau traukti savo kelias.

Maitinimosi kultūra įgauna tokį pagrietį, kad nevisada atrandame laiko ramiai pasimėgauti maistu, nors išlikti sveiki ir energingi be galo norime. „Energy food“ kavinė lankytojams šneka apie sveiką maitinimą, net ir tada, kai neturi tam laiko. Čia nereikės laukti eilėse ar užsakymo visą amžinybę. Visada gali prigriebti iš šaldytuvo salotas ar kitą šviežią gardėsį ir toliau traukti savo kelias arba užimti staliuką ir įsikurti čia ilgam. Vienos iš pagrindinių užduočių interjero dizaineriams buvo išspręsti lankytojų srautus, greitam maisto pasiėmimui, bet tuo pačiu sukurti jaukias vietas lankytojams, kurie norėtų užsibūti čia ilgiau. Tai gi, niekas taip geriau nepritraukia lankytojo, kaip elektros šaltinis ir internetas! Tad tam sukurtos visos sąlygos ir veikia pats greičiausias internetas Vilniaus gatvėje (kuo tikriausi lankytojų atsiliepimai). Pati erdvė suskirstyta spalvomis į dvi zonas. Baro zona – skubantiems – su šviesiomis spalvomis ir vyraujančia ąžuolo spalvos medžio tekstūra, rami zona – chill and work  – su dominiuojančiomis tamsaus kolorito spalvomis ir atidengtu istoriniu mūru. Visas interjeras suskyla į dvi dalis – „balta ir juoda“, kurioje pusėje atsidurtum Tu?

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×