Biuro interjeras

Sėkmingas biuro interjeras – skatinantis produktyvų darbą

Biuras, sekanti vieta po lovos, kuriame praleidžiame daugiausiai laiko, todėl reikia skirti daugiau dėmesio darbo aplinkai.

Kuriant biuro interjerą labai svarbus požiūris į darbuotoją. Yra tokia paprasta taisyklė – laimingas, sveikas, pailsėjęs darbuotojas dirba produktyviau. Projektuojant interjerą dėmesys sutelkiamas į darbuotoją ir būtent to biuro darbo principus. Šiame projekte buvo vadovaujamasi atviro tipo darbo vietų išdėstymu. Toks biuro tipas tinka kūrybiškoms įmonėms arba kuriose reikia nuolatinio bendravimo tarp kolegų. Šiais principas vadovaujasi didžiosios šiuolaikiškos įmonės kaip “Google”, “Facebook”.

Ne visada darbuotoją galime motyvuoti pinigais, svarbu ir aplinka, kurioje jis dirba.

Žmogaus laimės koeficientas kyla, kai  būnama aplinkoje, kurioje bendraujama ir kai jis jaučiasi reikalingas. Todėl projektuojant  biurą, buvo  pamąstyta apie bendrąsias erdves, kuriose darbuotojai galėtų susiburti ir bendrauti.

Žinant, kad kūrybiškumą skatina žalia spalva ir augalai, buvo pagalvota apie žalių elementų panaudojimą. Žmogus apsuptas žalumos jaučiasi saugesnis ir ramesnis.

Tai gi, ne visada darbuotoją galime motyvuoti pinigais, svarbu ir aplinka, kurioje jis dirba, o laimingas darbuotojas rečiau keičia darbą.

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×