Biuro interjeras

Interjeras kuriamas koncentruojantis į darbuotojų poreikius ir pojūčius. Siekiant sukurti erdvę darbuotojui, kad jis jaustųsi komfortiškai, todėl pasirinkta lengvumo, švelnių spalvų ir erdvumo koncepcija. 

Projektuojamas ofisas yra 3 burių verslo centre. Ofisas numatytas įmonei dirbančiai IT srityje. Interjeras kuriamas koncentruojantis į darbuotojų poreikius ir pojūčius. Siekiant sukurti erdvę darbuotojui, kad jis jaustųsi komfortiškai, todėl pasirinkta lengvumo, švelnių spalvų ir erdvumo koncepcija. Šiam ofisui taikomas elektroninio biuro principas – atsisakoma popierinių dokumentų saugojimo spintuose ir archyvuose.

Dėl įmonės darbo specifikos būtina turėti smulkesnes ir uždaresnes erdves komandoms dirbti. Visą patalpų erdvė atskiriama į kabinetus administracijai ir bendrą erdvę su 4 celėmis skirtingoms komandoms, bendroms erdvėmis susirinkimams, prezentacijomis. Celės numatytos iš medinio karkaso su aptraukta medžiaga. Šį medžiaga pasirinkta dėl akustinių jos savybių stengiantis sumažinti biure esantį triukšmą ir aidą, kurie mažina darbuotojų produktyvumą, bei kurti jaukias, privatesnes erdves.

Siekiant užtikrinti geras darbo salygas ir vidaus mikroklimatą patalpose įrengiama “Jung” KNX sistema, kuri valdo vėdinimo, šildymo ir žaliuzių sistemas. Visos sistemos saveikauja tarpusavyje, palaikant užduotą patalpų temperatūrą ir kitus parametrus. Prie spalvoto interjero kaip akcentinė detalė naudojama mėlynos spalvos Le Corbusier klasikinių jungiklių serija LS 990.

Žaliuzės parinktos vario spalvos iš „Domus Lumina“. Jų medžiagiškumą deriname su bendra interjero koncepcija. Žaliuzės ofiso patalpoms pasirinktos ne tik dėl estetinės pusės, bet ir dėl jų savybės reguliuoti natūralios šviesos pritekėjimą.

Patalpų grindims parinkta „Amtico“ Traditional Oak grindų danga iš Interjero linijos. Šios dangos savybės užtikrina ilgaamžiškumą ir galimybę jas naudoti intensyviose biuro patalpose. Tualeto patalpos grindims parenkamos Tapestry grindų danga iš „Amtico“ Arrow kolekcijos.

Luboms parinktas akustinis sprendimas iš „Saint-Gobain“ – laisvai kabančios akustinės plokštėsEcophon SOLO”. Šis sprendimas užtikrins patalpų apsaugą nuo nereikalingo triūkšmo. Erdvė virš plokščių nudažoma tamsiai pilka spalva. Pasitarimų ir administratorės celių lubos dekoruojamos stabilizuotais „Gaja Decor“ augalais.

Apšvietimas susideda iš kelių skirtingų apšvietimo zonų. Bendros erdvės apšviečiamos su LED panelėmis, kurių dydis ir forma atitinka akustines plokštes ir išdėliojamos nepasikartojančiu rimtu. Celėse apšvietimas numatomas panaudojant „Magnum“ magnetinę sisitemą. Lubuose įrengiami magnetiniai užglaistomi bėgeliai kurių dėka, besikeičiant komandų sudėčiai ir baldų išdėstymui, galima įdėti skirtingus šviestuvus, taip užtikrinant reikiamą apšvietimą. Pasitarimų celėje įrengiama analogiška sistema, tik ant pakabinamo bėgelio.

Baldams parinkti įvairių gamintojų baldai, kuriuos atstovauja „Narbutas“. Darbo vietoms stalai parinkti „Motion“ kolekcijos. Prie darbo stalų numatytos „Air“ kėdės, o prie pasitarimų „Unnia“ kėdės iš „Inclass“ gamintojų. „Dunno“ foteliai numatomi prie darbo vietų skirtos trumpam poilsiui.

Kabinetai nuo bendros erdvės atskiriami su „Stiklitos“ Trenderwalls medžio – stiklo pertvarų sistema. Medžio rėmui ir durims parinkta natūralaus ažuolo faneruotė. Stiklinės pertvaros yra vieno stiklo su berėmiu sujungimu.

Rūpinantis darbuotojų sveikata ir higiena, numatomi sensoriniai ir bekontakčiai sanitariniai prietaisai tualetuose. Parinktas pastatomas praustuvas ir veidrodis iš „Noken“ gamintojo. Klozetas su apiplovimo funkcija ir sensorinis čiaupas parinkti iš „Grohe“ produkcijos.  Sienos dekoruojamos visą interjerą atitinkančiomis spalvomis su švelniu perėjimu.

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×