Boho stiliaus interjeras – laukinei sielai

2019 Rgp 27 | Autorius: Lina Balbatunova |

Boho stiliaus interjeras – laukinei sielai

 

Gyvenimu pulsuojantis BOHO interjero stilius, atsiskleidžia spalvų, tekstūrų ir augalų gausa. Tai iš tikrųjų šiek tiek primena mažas, jaukias džiugles namuose.

Kaip suvesti 101 skirtingą detalę į visumą? Kaip visai skirtingos tekstūros gali taip žavingai derėti? Taip atsitikti gali tik tada, kai pasikliauji laukine dvasia savyje ir leidi sau kurti. Tai lyg leistum sau šokti ir neskaičiuoti žingsnelių. Leistum sau dainuoti negalvojant apie natas. Kai viskas plaukia iš vidaus, lengva neklausyti taisyklių, nesukti galvos apie tai, ką gali draugai ar kaimynai pasakys, surizikuoti ir būti savimi. Žinoma, taip lengva ir suklysti, bet baimė suklysti mus visada laiko įsikibus į plaukus ir neleidžia žengti pirmyn, vis suka galvą atgal.

 

http://www.justinablakeney.com/decor

 

Justina Blakeney galėčiau pavadinti šio stiliaus guru. Amerikietė užkrėtė pasaulį savo laukine dvasia. Išleido pora knygų, viena iš jų – THE NEW BOHEMIANS: COOL AND COLLECTED HOMES – tapo New York Times bestseleriu. Jos blogas pilnas įkvėpiančių idėjų, kaip namuose sukurti jaukią atmosferą. Tai puikus įkvėpimo šaltinis ieškantiems drąsesnių sprendimų. Kol dar didžioji dalis lietuvių ilgesingai žiūri į skandinavišką interjerą, šis boho stilius atrodo labai egzotiškai.

Apie autorių: Lina Balbatunova

Susipažink su Archihauzu giliau

Tai erdvė, kurioje įsileidžiame Jus į mūsų darbo užkulisius. Pranešame apie naujus vėjus, dalinamės mintimis, įžvalgomis   architektūroje ir interjero dizaine.
×